Про нас
Досягнення:
За динамікою економічних показників за останні три роки ТОВ «ОЛВІА» увійшло до ТОП-50 підприємств України в даній галузі та потрапило до "Ліги кращих" 2010р. з врученням медалі "BUSINESS STAR 2010". Керівника підприємства нагороджено за успіхи в економічній діяльності орденом «Зірка економіки України» III ступеня, орденами «Почесний Хрест» та «Лицар Вітчизні».
Місія:
Фірма «ОЛВІА» готова надати у Ваше розпорядження свої знання та досвід.
Наша фірма є торговим партнером ТОВ "Вентс", ТОВ "Wizard", "Торговий Дім Аеростар", ТОВ "Треймакс Україна", ТОВ "ЛІКОНД-ОДЕСА", AL-KO Therm Україна, ТОВ "Акліма", ТОВ "Сан-Айс" ».

ТОВ «ОЛВІА» займається виробництвом систем вентиляції (свій цех з виготовлення повітроводів та аксесуарів для вентиляції з оцинкованої та нержавіючої сталі) з постачанням широкого спектру вентиляційного обладнання, комплектуючих, деталей систем вентиляції та кондиціювання, а також систем автоматизації управління мікрокліматом власного виробництва. Диспетчеризація систем мікроклімату.

ТОВ «ОЛВІА» надає комплекс послуг з виготовлення, монтажу та пусконалагодження інженерних комунікацій – систем вентиляції та кондиціонування, холодопостачання та опалення будівель та споруд різного функціонального призначення відповідно до чинних норм та правил. Сервісне та технічне обслуговування.

Виконувати роботи високої якості, комплексно, враховуючи інтереси та потреби клієнтів, терміни та ціни – наше пріоритетне завдання. Окрім продукції власного виробництва, ми пропонуємо вентиляційне обладнання провідних українських та світових виробників. Співпрацюючи з перевіреними партнерами, ми здатні забезпечити гарантію та високу якість пропонованих виробів. Наші постачальники систем та комплектуючих автоматики, ізоляції, вогнезахисту та кріпильних матеріалів мають не тільки необхідні сертифікати та дозволи - якість їхньої продукції підтверджена та перевірена нашими клієнтами та часом.

Большой опыт
Компанія працює понад 20 років, за цей час здано в експлуатацію велику кількість об'єктів різного ступеня складності
Власне виробництво
Вироби з оцинкованої та нерж. сталі для систем вентиляції
Комплекс
послуг
Від кошторисів та договору до введення в експлуатацію об'єкта
Дотримуємося термінів
Якісне та своєчасне виконання робіт
Гарантія на всі види робіт
Ми несемо гарантійні зобов'язання (договір на сервіс)
КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ